FİKİR ÇARKI
BİR DİJİTAL ETKİ AJANSIDIR.

Fikir Çarkı, baş döndüren dijital gelişmeleri takip eden, doğru strateji geliştiren ve
uygulayan, markanın hedef kitlesini yakalayan ve o kitleyi hep canlı tutan
alanında uzman ekibiyle markanızın dijital medyadaki gücü olur.

Marka
Gösterim
Etkileşim

SOSYAL MEDYA

HER İÇERİK DEĞİL, DOĞRU İÇERİK ETKİ BIRAKIR!

Markanız ile tanıştık, sizi dinledik ve anladık, olması ve olmaması gerekenleri tespit ettik... Sıra geldi en can alıcı nokta olan, içerik oluşturmaya. Fikir Çarkı olarak, sosyal medya platformlarında marka kimliğinize uygun markanızı dijitale yansıtan ve hedef kitlenizle birebir iletişime geçeceğiniz doğru içerikler oluşturuyoruz.

2019
Marka
7
Gösterim
3.015.535
Etkileşim
237.222
2020
Marka
14
Gösterim
35.695.092
Etkileşim
1.932.986
2021
Marka
14
Gösterim
20.554.937
Etkileşim
1.466.435

WEB VE E-TİCARET SİTESİ

İNTERNETTE İHTİYACINIZ OLAN ETKİYİ YARATMAK İÇİN ÖZVERİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIRIZ!

Web site ve E-ticaret tasarımınızı dijitaldeki yüzünüz, yeni bir mağazanız ya da yeni bir ofisiniz gibi düşünün. İşlerinizi anlatırken müşterilerinizi rahat bir ortamda karşılamak istersiniz ki hizmetinizi anlamaya yakın olsunlar. Fikir Çarkı, web ve E-ticaret sitenizi tüm cihazlardan kolay ve etkili bir şekilde ulaşılacak şekilde tasarlar.

DİJİTAL PAZAR YERİ

HIZLI ETKİLEŞİM ALIYORUZ!

Artık internete erişim çok yaygın ve markalarla etkileşim her an ve her yerde mümkün. Fikir Çarkı, sahanın avantajlarını sonuna kadar kullanır. Risk alanı düşük, kurulumu kolay, dönüşü hızlı pazar yeri kurulumlarını gerçekleştiriyor ve danışmanlığını yapıyoruz.

GOOGLE VE YOUTUBE

HEDEF KİTLENİZİ ETKİ ALTINDA BIRAKIYORUZ!

Potansiyel müşterileriniz şu an sizin ürünlerinizi ve hizmetlerinizi arıyor. Fikir Çarkı, marka deneyimini en yüksek seviyeye taşımak için doğru iç görülerden yola çıkar. Bu doğrultuda Google, Youtube her gün ziyaret ettiğimiz sitelerde en iyi etkiyi almanızı sağlıyoruz.

2019
Marka
7
Gösterim
16 .832.28
Etkileşim
25 .200
2020
Marka
14
Gösterim
46 .023.15
Etkileşim
29 .135
2021
Marka
14
Gösterim
11 .113.17
Etkileşim
14 .273

INFLUENCER MARKETING

TEK REKLAMDA MİLYONLARCA KİŞİYİ ETKİLİYORUZ!

Dijital medya kanallarındaki sürekli yayınları ile takipçi sayısı hayli yüksek kişilerin, belirli konularda kanaat önderi haline gelmesi çok doğal bir süreç. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, gündelik yaşamlarımızda bile, eşimiz dostumuz ya da aile üyelerimizden birileri bir ürün ya da hizmet hakkında deneyimlerini bizler ile paylaşınca en etkili satışlar gerçekleşiyor. Fikir Çarkı olarak, marka stratejisine uygun influencerlar ile iletişime geçerek marka etkileşimini artırıyoruz.

ANALİZ VE RAPORLAMA

DİJİTAL MEDYADA BAŞARI ETKİLİ ANALİZ EDEBİLMEKTİR!

Dijital medya bizim için sadece paylaşım veya takipçi arttırdığımız bir alan değil. Aynı zamanda markanızın nerede olduğunu, hedef kitleye daha iyi nasıl hitap edeceğini analizlerle belirliyoruz. Haftalık ve aylık olarak sunduğumuz dijital medya raporlarıyla sizi doğru bilgilendirmeyi çok seviyoruz!